All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
Programmable Advertising LED Signs
| Delivery Time: | 10-15 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 10pcs per month |
5050 Smd 3 Led Module 0.75w 12v Ip67 RGB Injection LED Module Led Strip Light Module
| Size: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Voltage: | DC 12V |
| Type: | LED Modules |
30mm Led Lights China 12v 3 Light Sign Module Rgb Led Light Led String Pixel Light
| LED Light Source: | Epistar SMD3535 |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| IC Chip: | UCS1903/DMX512 |
Full color control DC12V IP65 LED point light module LED 12mm high-definition pixel LED convex square outdoor
| Input Voltage(V): | DC12V |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Product Name:: | Led String Light |
Good price of new design source dc05v diameter rgb point control copper strings 12mm led point light for outdoor
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Power: | 0.3w |
| Color: | RGB |
miracle bean SMD5050 DC05V RGB 20mm 0.3W led Anchor lamp and luminous character lights landscape light
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Material: | PC Unti-UV |
MIRACLE BEAN 63mm RGB IP67 12V 2W Outside Electric Motorcycle Children's Led Light Amusement Park Rides Crazy Racing Ki
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Color: | Multi-color |
| Control Mode: | Remote Control |
miracle bean IP67 Addressable 12V 60mm 12V 30MM DMX RGB RGBW Led Dot Pixel Point Module Wall Curtain Light
| Application: | Home Decoration |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Input Voltage: | DC 12V |
Transparent Crystal RGB LED Pixel Ball Flexible Soft 3D LED Point Light Source
| Name: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Material: | PC Unti-UV |
High-Luminance 60-LED Intelligent RGB Strip Light 12V Outside Water-Proof COB Addressable RGB LED Strip
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Led Source: | SMD5050 |
| Ip Rate: | IP65 |

