All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
IC DMX 12MM Led Pixel , RGB Full Color LED Pixel Light For LED Backlight
| Model: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Brand: | Miracle Bean LED |
| Chip Brand: | Epistar |
Bullet DMX Full Color Outdoor digital rgb LED pixels 12mm diameter CE , ROHS
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Source: | Epistar |
| Color: | RGB |
Miracle Bean EPISTAR IP67 12V 0.15W 9mm Led Pixel String Lights
| Installation: | Drilling Holes |
|---|---|
| HS Code: | 9405409000 |
| Emitting Color: | R/G/B/W/Y |
170lm 12v SMD2835 Square Led Module For Advertising Billboard
| Led: | 2835 |
|---|---|
| Color: | Cold White/warm White,/red/ Green/ Blue/yellow |
| Voltage: | DC 12V |
High Brightness Led Flexible Strip Light Neon Sign DC12V 10W / M RGB DC512
| Name: | Led Strip Light |
|---|---|
| Color: | Singlecolor |
| Power: | 10W/m |
DC12V 0.2W IP67 LED Pixel Light Single Color 9mm Exposed String For Christmas Tree
| Product: | Led Pixel Light |
|---|---|
| Color: | 2700K-7000K |
| Power: | 0.2W |
SMD2025 LED Landscape Lights DC12V 2000-6500k 0.2W Exposed Lamp
| Application: | Outdoor Lighting |
|---|---|
| Beam Angle: | 160° |
| CRI: | >80 |
Outdoor Flexible Transparent LED Pixel Mesh Screen Full Color p50/p62.5/p83p100 Light Net Video Curtain Display
| Name: | Led Mesh Screen |
|---|---|
| Power: | 80/100W |
| Voltage: | DC12V |
Soft P8 Transparent LED Screen Indoor Full Color Transparent Flexible LED Display
| Product Model: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| Pixel Density: | 10000Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P8 |
Outdoor Advertising IP67 LED Video Mesh P125 DC12V RGB Flexible LED Net Screen
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Pixel Pitch: | P125 |

