All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
3535 LED Light Source 30mm 12v Outdoor RGB LED Point Lights For Amusement
| Application: | Indoor Lighting |
|---|---|
| Beam Angle: | 120° |
| CRI: | >80 |
3535 RGB 30mm 12v Outdoor RGB LED Point Lights LED Amusement Light
| Application: | Indoor Lighting |
|---|---|
| Beam Angle: | 120° |
| CRI: | >80 |
RGB 63mm Amusement LED Lamp DC12V Outdoor Christmas Lights
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Color: | Multi-color |
| Control Mode: | Remote Control |
RGB 48W DC12V 30mm LED Mesh Display High Brightness Indoor / Outdoor
| Item: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Product Model: | XH-CXG3P125 |
| Control System: | DMX512 |
P50 P100 LED Net Screen Video Wall Soft Advertising Flexible LED Curtain Screen
| Name: | Led Mesh Screen |
|---|---|
| Power: | 80/100W |
| Voltage: | DC12V |
Flexible Transparent LED Display Panel Glass Window Adhesive LED Transparent Film Screen
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220V |
Flexible Transparent Glass LED Screen Wall Indoor Advertising Transparent LED Window Display
| Brightness: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220V-240V/220V |
Permanent Exterior Holiday Decoration Lights Rgbic DC5V Jellyfish Permanent Christmas Light Outdoor Led Pixel Strings
| Rated Power: | 0.2W |
|---|---|
| Product Diameter: | 9mm |
| Tem: | Acrylic Led Backlight |
led transparent film screen Flexible LED display screen adhesive on glass adve for shop mall windows Advertising screen
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | DC05V |
High Performance Ultra Thin Clear Screen P6 P8 P10 HD Transparent Led Display For Retail Stores
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | DC05V |

