All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
Miracle Bean Led Amusement Series LED Light 12V 2W RGB LED Pixel Light
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D60S12 |
| LED Source: | SMD5050 |
Intelligence and convenient LED Eaves Light For Outdoor Decoration With Colorful RGB Lights For Christmas
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Factory price Customizable RGB LED Eaves Light With 160 Degree Lighting Angle And DC24V Operating Voltage
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
SMD5050 Twinklight Christmas Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Permanent Eave Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
High brightness colorful SMD2121 5V high permeability led transparent film screen
| Pixel Style: | P20 |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Voltage: | 5V |
Ultra-Thin P20 Transparent LED Screen Advertising Self-Adhesive Mounting Display
| Color Temperature: | RGB |
|---|---|
| Gray Scale: | 16bit |
| Input Voltage: | AC220-240V |
Exterior 20mm RGBW LED Eave Lights with Wifi and Remote Control Support
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
25mm Diameter LED Eave Lights for Christmas Decorations , IP67 RGB Point Light Source String Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
1.5W Injection LED Module Light With Lens DC12V Module For LED Channel
| Led: | 2835 |
|---|---|
| Color: | Cold White/warm White,/red/ Green/ Blue/yellow |
| Voltage: | DC 12V |
Miracle Bean 1903 12mm Rgb Pixel Led Addressable Christmas Full Color F8 12mm 5V 12V LED Pixel Light For Program
| Rated Power: | 0.3W |
|---|---|
| Voltage: | DC5V/12V |
| CRI: | 85 |

