All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
Permanent Christmas Waterproof IP67 RGB 40mm LED Pixel Point Light
| Product Model: | XH-H4006P24 V1.0 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Power: | 1.5W |
WS2811 Square LED Pixel Light 5V 12V 6898 Chip Full Silicon Glue Waterproof Protection
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Input Voltage: | 5v |
| Color: | RGB |
DC24V 100mm DMX512 RGBW LED Point Light Waterproof IP67 6W Smd3535
| Product Name: | G10028P24V4.0 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Power: | 6W |
Smd5050 DC12V 30mm DMX512 RGBW Point LED Light Waterproof IP67 0.75W
| Product Name: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Size: | 30*11.7mm |
| Voltage: | DC12V |
Waterproof 2W DC24V RGBW 50mm LED Point Light With IP67 Protection
| Product Name: | XH-H5010P24(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Led Source: | SMD3535 |
| Power: | 2W |
Miracle Bean Waterproof SMD2835 12V single Led Point Light 0.6W
| Product Nmae: | XH-G3006M12 |
|---|---|
| Work Volt: | DC12V |
| Power: | 0.6W |
DC24V IP67 Waterproof RGB LED Pixel Lights For House Permanent Christmas Holiday Lighting
| Product Nmae: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
IP67 Waterproof Power Supplies 12v 24V Or Led Driver LED LIGHT
| Input Voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output Power: | 400W |
| Output Current: | 16.6/33.3A |
30mm 0.75W LED Point Light Waterproof IP67 Led Pixel Light With Epistar Chip
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75w |
| Lighing Source: | Epistar |
20mm Waterproof RGB Profile Mounted LED Point Light 6W DC5V DMX512
| Size: | 20mm |
|---|---|
| Work Volt: | DC5V |
| Power: | 6W |

