All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
High Brightness Single Color LED Light Module IP67 SMD2835 1W DC12V
| Volt: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Color: | Single Color |
0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB LED Point Light Miracle Bean IP67 Waterproof
| Product Name: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 19.83*12.5mm |
Miracle Bean IP67 Waterproof Point LED Light 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm RGB
| Product Name: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Light Source: | SMD3535 |
| Color: | RGBW |
100mm Single Color LED Point Light Outdoor Waterproof IP67 5W Smd3535 DC24V
| Product Name: | G10021M24V2.0 |
|---|---|
| Power: | 5W |
| Voltage: | DC24V |
DMX512 Rgb Point LED Light Miracle Bean Waterproof IP67 5W Smd3535 DC24V 100mm
| Product Name: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Power: | 5W |
| Voltage: | DC24V |
0.5W Smd2835 DC12V 30mm Single Color LED Point Light Outdoor Waterproof IP67
| Product Name: | Z3006M12V1.0 |
|---|---|
| Color: | Red/green/blue |
| Size: | 30*11.7mm |
1800-6500k Waterproof IP67 LED Point Light Miracle Bean 1W Smd3535 DC24V 30mm
| Product Name: | K3006M24 |
|---|---|
| Color: | 1800-6500K |
| Power: | 1W |
LED Point DMX512 IP67 Waterproof Lights 30mm SMD3535 RGB Color
| Product Name: | XH-H3003P12-B1a |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Chip Source: | SMD3535 |
SMD3535 30mm Outdoor DC24V IP67 Waterproof Lights RGBW Color
| Product Name: | XH-K3006P24(RGBW)-A1a |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30*17.7mm |
Miracle Bean DC24V Outdoor Waterproof Point Light LED SMD3535 50mm
| Product Name: | XH-H5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Size: | 50mm*17.7mm |
| Color: | RGB |

