All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
Outdoor Single Color 30mm LED Point Light IP67 Waterproof 0.6W 12V 30mm PC Body
| Product Name: | XH-G3006M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 30mm |
Miracle Bean 30mm Point Light LED RGBW Waterproof Customized IP67 1W 12V
| Product Name: | XH-H3003P12 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30mm |
25mm RGBW LED Point Light Waterproof IP67 1W 12V Customized Miracle Bean
| Product Name: | XH-H2503P12 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 25mm |
Outdoor RGBW SMD 3535 Point Light LED Waterproof Customized IP67 0.3W 5V 25mm
| Product Name: | XH-H2501P05 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 25mm |
Waterproof IP67 Led Mesh Curtain P50 Pixel RGB Outdoor Net Screen
| Product Model: | XH-G2001P12 |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Light Angle: | 160 Degree |
Waterproof IP66 LED Wall Washer Outdoor DMX512 RGB 24V 12W
| Product Name: | XH-3035P24 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| LED Light Source: | SMD5050*48 |
SMD5050*48 LED Linear Light Waterproof IP66 Outdoor Tube Aluminum DMX512 RGB 24V 12W
| Product Name: | XH-2525P2412W |
|---|---|
| Color: | RGB |
| LED Light Source: | SMD5050*48 |
Customized LED Net Screen Waterproof IP67 RGB 12v Outdoor Flexible
| Product Model: | XH-H2503P50 |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Light Angle: | 160 Degree |
Miracle Bean 12mm LED Pixel Light RGB Waterproof IP67 0.3W 5V
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 12mm |
Miracle Bean 12mm RGB LED Pixel For Sign Letter Waterproof IP67 0.3W 5V
| Product Name: | XH-MD1201P05 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 12mm |

