All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
IP67 Waterproof RGBW Led Pixel Point Lights DC12V 0.75w 25mm Dmx512 Smd3535
| Product Name: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Light Source: | SMD3535 |
| Power: | 1W |
IP67 1W Outdoor Smd3535 Waterproof DC24V 50mm 1800-6500K LED Point Lights
| Product Name: | H5006M24V1.0 |
|---|---|
| Size: | 50*18.5mm |
| Power: | 1W |
Outdoor Waterproof IP67 1.5W RGB DMX 512 Smd3535 DC24V 50mm LED Point Lights
| Product Name: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Voltage: | DC24V |
IP67 0.6W Smd2835 DMX512 DC12V 30mm Single Color Point LED Light Outdoor
| Product Name: | G3006M12V2.3 |
|---|---|
| Size: | 30*11.21mm |
| Color: | 1800-6500k |
Miracle Bean Outdoor Waterproof Light Smd3535 IP67 0.75W DC12V Single Color
| Product Name: | XH-H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
Smart Pixel IP67 Waterproof Lights RGB 25mm SMD3535 DMX512
| Product Name: | XH-H2502P12-C1a |
|---|---|
| Size: | 25*15.1mm |
| Color: | RGB |
Outdoor Waterproof Single Color Led Module Miracle Bean Ip65 1.2w
| Product Name: | 66-5630-1.2W |
|---|---|
| Working Voltage: | DC12V |
| Power: | 1.2W |
P200 Flexible LED Mesh Display Waterproof RGB Color IP67 Protection
| Product Model: | XH-H3003-5 |
|---|---|
| Protection: | IP67 |
| LED Source: | SMD3535 |
Single Color Led Pixel Lights 0.2W DC12V IP67 9mm Outdoor Waterproof Advertising Pixel Light
| Product Name: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Size: | 9MM |
| Voltage: | DC12V |
RGB Led Pixel Lights 0.3W DC5V IP67 12mm Outdoor Waterproof Advertising Pixel Light
| Product Name: | XH-HD1201P05 |
|---|---|
| Size: | 12MM |
| Voltage: | DC5V |

