All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
Outdoor Waterproof Single Color Led Flood Light 9w IP65 Led Spotlight For Main Structure Of A Building
| Model Number: | XH-FTG10401M |
|---|---|
| Lamp Body Material: | Die Cast Aluminum |
| Lighting Angle: | 8°15°25°30°45°60°90° |
Miracle Bean Customized Outdoor Waterproof IP66 160 Degree Smd5050 Single Color 24V 12W LED Wall Washer
| Product Name: | XH-3030M24 |
|---|---|
| Lamp Power: | 12W |
| Working Voltage: | DC24V |
Outdoor Waterproof IP67 24V Bulb Profile lamp 50mm RGB LED Pixel Point Light Sourse
| Product Name: | XH-H5006 |
|---|---|
| Size: | 50mm |
| Emitting Color: | RGB |
Miracle Bean SMD Red Green Blue Yellow Warm White Single Color Waterproof IP67 9mm 12v Led Pixel Light
| Color Temperature(CCT): | 3500K (Warm White) |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC 12V |
| Diameter: | 9mm |
IP67 Waterproof RGB Pixel LED 25mm Diameter , 3 Years Warranty
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Full Color IP67 5050 Waterproof DC12V 20mm LED Pixel Light With DMX IC
| LED: | 5050SMD |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Chip: | Epistar |
Waterproof 0.25W 20mm Red Pixel Led Lighting 12 Volt LED Light
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.25W |
| Lighing Source: | Epistar |
RGB Full Color 12mm waterproof mini led lights F8 DC05V Pixel LED Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Source: | Epistar |
| Color: | RGB Full Color |
40mm 50mm DC24V Waterproof Rgb LED Pixel Light For Building Lighting
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | 40mm |
| IP RATE: | IP67 |
Miracle Bean LED Light Module 1.2W Waterproof Single Color With Epistar Chip
| Size: | 71*15mm |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Power: | 1.2W |

