All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
Outdoor LED Pixel Mesh Screen P50 Waterproof Flexible LED Net Screen For Advertising
| Product Name: | XH-H2503P50 |
|---|---|
| Size: | 12MM |
| Voltage: | DC12V |
Waterproof Outdoor 50mm RGBW LED Point Light with IP67 Protection
| Product Module: | XH-K5012P24(RGBW)-A1b |
|---|---|
| Size: | 50*12mm |
| Power: | 3.5W |
Waterproof Landscaping Motif Christmas Decorations Light 50mm 2W DC12V Outdoor Amusement Park Light Show
| Product Name: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Size: | 50*H23mm |
| Lamp Power: | 2W |
Outdoor Waterproof RGB LED Programmable Pixel Light 53mm 2W DC12V For Amusement Park
| Product Name: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Size: | 53*H28mm |
| Lamp Power: | 2W |
Hemisphere Opal Mask 53mm Led Amusement Light DC12V 2W Amusement Led Pixel Light Waterproof
| Product Name: | XH-D53S12 |
|---|---|
| Size: | 53*H28mm |
| Lamp Power: | 2W |
Waterproof Flexible LED Mesh Screen For Building Decoration With IP67 Protection
| Product Model: | XH-H3003P12(RGB)-P100 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
Outdoor Advertising Channel Letters 0.2W Led Pixel Lights with IP67 Waterproof Rating
| Product Name: | XH-HD0901MG12 |
|---|---|
| Size: | 9MM |
| Voltage: | DC12V |
80MM 24V Waterproof DMX Multi ColourDecoration Christmas Holiday Landscape Light RGB Pixel Led Lighting
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
Waterproof Soft LED Mesh Video Screen RGB 50mm DMX512 160 Degree For Indoor Display
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
Miracle Bean DC24V Outdoor Waterproof Point Light LED SMD3535 50mm
| Product Name: | XH-H5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Size: | 50mm*17.7mm |
| Color: | RGB |

