All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
Outdoor 12mm RGB LED Pixel Light Waterproof IP67 0.3W 12V
| Product Name: | XH-HD1201P12 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 12mm |
Waterproof Ip65 Outdoor Led Module 1.2w Single Color Smd5630 Miracle Bean
| Color: | R/G/B/Y/P/CW/WW |
|---|---|
| Lamp Power: | 1.2W |
| LED Light Source: | SMD5630 |
Outdoor LED Point Light IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535 Waterproof
| Product Name: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.75W |
SMD5050 LED Pixel Light IP67 DC12V 0.3W Single Color Waterproof Miracle Bean
| Product Name: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.3W |
Miracle Bean LED Pixel Light DMX512 Control RGB IP67 DC12V 0.3W Waterproof
| Product Name: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.3W |
Miracle Bean SMD5050 RGB Pixel LED TTL8208 IP67 DC12V 120 Degree Waterproof
| Product Name: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.3W |
LED Point Light DC24V 1.5W 40mm RGB SMD3535 Outdoor Waterproof Decorative Led Pixel Light IP67
| Product Name: | XH4006P24V2.5 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 1.5W |
RGB 3 Point LED Light IP67 DC15V 1.8W SMD3535 Waterproof ODM
| Product Name: | XH4006P15V5.5 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 1.8W |
Miracle Bean Point LED Light IP67 DC12V 0.3W RGB SMD5050 Waterproof
| Product Name: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.3W |
SMD5050 LED Point Light IP67 DC5V 0.3W RGB DMX512 Outdoor Waterproof
| Product Name: | G2001P05V1.2 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.3W |

