All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
Outdoor Waterproof IP65 LED Light Module 0.72W Power SMD2835 Chip
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| IP Grade: | IP65 |
| Product Name: | MZ7015M12 |
Waterproof Customized DC24V LED Linear Light SMD2835 36W IP65
| Product Name: | XH-XQ4230M24 |
|---|---|
| Color: | Single Color |
| Size: | L1000*W42*H30mm |
Transparent LED Grille Mesh Screen 160° Full Colour Flexible Waterproof RGB 50mm DMX512 Control System
| Product Model: | XH-H3003P12(RGB)-P183 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
Outdoor LED Pixel Point Light Aluminum Channel Profile Track 50mm Diameter IP67 Waterproof Building Lighting
| Product Nmae: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
Miracle Bean IP67 Outdoor Waterproof RGB Flexible LED Net Screen Curtain Led Display
| Pixel Pitch: | P62.5, Customize |
|---|---|
| Product Model: | XH-H2503P62.5 |
| Color: | RGB |
Miracle Bean Customized LED Mesh Screen Outdoor Waterproof IP67 RGB Flexible LED Net Screen Curtain Led Display
| Pixel Pitch: | P62.5, Customize |
|---|---|
| Product Model: | XH-H2503P62.5 |
| Light Angle: | 160 Degree |
Outdoor 40mm 50mm SMD3535 DMX Digital RGB Led Pixel IP67 Waterproof
| Working Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Material: | PC Shell |
| Rate Power: | 0.75W |
DMX Madrix SMD 5050 Single Led Point Lights IC Programmable Decorative
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Miracle Bean F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar LED Pixel Light For Sign
| Beam Angle: | 120 Degree |
|---|---|
| Led Type: | F5 |
| Color: | Single Color |
Miracle Bean 40mm RGB LED Point Light Waterproof Customized IP67 1.5W 24V
| Product Name: | XH-H4006P24 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 40mm |

