All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
5050 RGB LED Amusement Light 50mm Digital Addressable Programming Lights
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Model: | XH-D50 |
| Viewing Angle: | 120° |
120 Degree Viewing Angle LED Mesh Curtain Customizable LED Quantity PC Material
| Pixel Density: | Customizable |
|---|---|
| Control Mode: | DMX512 |
| Lifespan: | 30000h |
P143 RGB SMD3535 30mm LED Flexible Mesh Screen With IP67 Protection
| Item: | LED Mesh Screen |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Power: | 37W |
Versatile SMD3535 IP67 RGB LED Mesh Curtain for Various Lighting Applications
| Viewing Angle: | 160° |
|---|---|
| Size: | Customizable |
| Working Temperature: | -20℃~+60℃ |
IP67 Protection Class LED Mesh Screen Video Wall for Building Decoration and Advertising
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
Advertising Panel Indoor P4 Flexible Crystal Film Transparent LED Screen Display for Shopping Mall
| Product Name: | Transparent Led Screen |
|---|---|
| Usage: | Indoor Advertising LED Display |
| Function: | Display Video |
Waterproof IP67 5050 SMD RGB 3pcs LED Point Light 30000 Hours Lifespan
| Power: | 0.75W |
|---|---|
| Light Intensity: | 18000mcd |
| Control: | DMX512 |
PC Shell Single Color 50mm Miracle Bean Outdoor Waterproof Light DC24V IP67
| Product Name: | XH-H5006M24-B1a |
|---|---|
| Led Source: | SMD3535 |
| Color: | Single Color |
Outdoor Waterproof 1W Smd3535 DMX512 DC12V 30mm RGBW LED Point Light IP67
| Product Name: | G3003P12V6.0 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Color: | RGBW |
DMX512 Outdoor Waterproof RGB Pixel LED Point Light 80mm DC24V
| Product Name: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Size: | 80*44mm |
| Color: | RGB |

