All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
DC12V 0.75W Point LED Light IP67 RGB SMD3535 Waterproof Outdoor
| Product Name: | G36003P12V5.1 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.75W |
Miracle Bean Point LED Light 1800K - 6500K 0.6W Single Color SMD2835 Waterproof
| Product Name: | G36003M12V2.3 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.6W |
IP65 LED Lighting Module Waterproof 1.5W 65*11MM SMD2835 DC12V Single Color
| Model: | 6011-2835-1.5W |
|---|---|
| Power Dissipation: | 1.5W |
| IP Grade: | IP65 |
RGB SMD3535 LED Point Light DMX512 IP67 25mm DC5V 0.3W Outdoor Waterproof
| Product Name: | H2501P05 V5.0 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Light Source: | SMD3535 |
RGBW SMD3535 LED Point Light DMX512 IP67 DC5V 25mm 0.4W Outdoor Waterproof
| Product Name: | H2501P05 V6.5 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Light Source: | SMD3535 |
Outdoor RGB LED Point Light Miracle Bean Waterproof IP67 0.75W DC9V DMX512
| Product Name: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor Waterproof RGB LED Point Light IP67 0.75W DC12V DMX512 SMD3535
| Product Name: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Led Light Source: | SMD3535 |
| Dimension: | 25MM |
Waterproof Outdoor LED Flood Lights 12w White Jade Square Led Flood Light IP65 Aluminum
| Product Name: | XH-FTG10402M |
|---|---|
| Beam Angle(°): | 8°15°25°30°45°60°90° |
| Color: | R/G/B/Y/W/Warm White/naturally White |
DC12V 12mm Led Pixel Point Light 0.3W IP67 DMX512 RGB 5050 Outdoor Waterproof
| Working Voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| IPgrade: | IP67 |
DMX512 Led Point Pixel Lights Waterproof Outdoor 0.3W DC5V 25mm Smd3535 RGB IP67
| Product Name: | H2501P05V1.0 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Power: | 0.3W |

