All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
SMD3535 LED Point Light Waterproof IP67 0.5W 12V 30mm Single Color
| Product Name: | XH-H3003M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 30mm |
Waterproof Customized LED Point Light IP67 5W 24V 100mm SMD3535 Outdoor
| Product Name: | XH-G10021M24 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 100mm |
SMD3535 Miracle Bean LED Point Light Waterproof IP67 2W 24V 50mm Outdoor RGB
| Product Name: | XH-K5006P24 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 50mm |
Customized Mesh LED Screen Waterproof IP67 12V RGB Outdoor Flexible Video Display
| Product Model: | XH-H2503P62.5 |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Light Angle: | 160 Degree |
Outdoor Waterproof 12MM LED Pixel Light IP67 0.3W 5V RGB
| Product Name: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 12mm |
Miracle Bean Outdoor Led Light Module Waterproof Ip65 12v 1w
| Lamp Power: | 1W |
|---|---|
| Power: | 12V |
| Packaging Details: | Four small boxes in a big box |
Miracle Bean 12W LED Linear Light Waterproof IP66 Outdoor Tube Aluminum DMX512 RGB 24V
| Product Name: | XH-3035 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Lamp Power: | 12W |
Miracle Bean IP67 LED Smart Pixel DMX512 Control RGBW DC12V 0.3W Waterproof
| Product Name: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.3W |
IP67 DC12V 1W RGBW Color LED Point Light SMD3535 Waterproof
| Product Name: | XH3004P12V1.2 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 1W |
DC15V LED Point Light IP67 1W RGB SMD3535 40mm Outdoor Waterproof pixel light
| Product Name: | XH4004P15V4.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 1W |

