All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
Waterproof Miracle Bean RGB 12MM LED Pixel Light Outdoor 0.3W DC5V
| Model: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Emitting Color: | RGB |
Outdoor Waterproof Square 12mm LED Pixel Light Single Color 0.3W DC12V
| Product Model: | XH-MD1201MW12 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Voltage: | DC12V |
12mm 0.3W DC12V Square LED Pixel Module Waterproof Outdoor Single Color
| Product Model: | XH-MD1201MW12 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Voltage: | DC12V |
High light 9mm LED Pixel Light Double Chip IP67 0.2W 12V Waterproof
| Color: | R/Y/W/WW/B/G/O |
|---|---|
| Power: | 12V |
| Working Lifetome(Hour): | 30000 |
25mm RGB SMD3535 0.3W Smart Pixel IP67 Waterproof Lights for Dynamic Lighting Effects
| Product Name: | XH-H2501P12-C1a |
|---|---|
| Size: | 25*15.1mm |
| Color: | RGB |
Permanent Outdoor Pixel Lights Twinklight Decorative 24V RGB LED with IP67 Protection
| Product Nmae: | XH-K4006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
Programmable Full Color 50mm LED Pixel Light for Christmas Decoration DC24V 1.5W IP67
| Product Nmae: | XH-K5006P24(RGB)-A1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |
SMD5050 DC24V Waterproof IP67 LED Strip Wall Washer Outdoor Hotel Application
| Product Name: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| LED Light Source: | SMD5050*48 |
Miracle Bean Customized Outdoor Waterproof IP66 Single Color 24V 12W LED Wall Washer
| Product Name: | XH-3030M24 |
|---|---|
| Lamp Power: | 12W |
| Working Voltage: | DC24V |
Customizable 100 Mm IP67 Waterproof DC24V 50MM DMX LED RGB Pixel Lights Programmable Outdoor Led Project Led Point Lights
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |

