All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
Fantasy Running Horse 2W 60mm SMD5050 GRB LED Amusement Lamp with IP67
| Product Model: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | Ø60*H28.5mm |
Outdoor Waterproof 30mm Single Color LED Point Light With DC12V SMD3535 IP65
| Product Name: | XH-H3003P |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Color: | Single Color |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Diffused RGB LED Pixel , led dot lights Addressable RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Diffused RGB LED Pixel , Addressable RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
0.6W DC12V Single Color LED Light Point Waterproof IP67 30mm
| Product Name: | XH-G3006M12-K1d |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Work Volt: | DC12V |
Promotion DC05V Waterproof Blue Point Led Light 9mm Pixel Led IP67 OEM ODM
| LED Chip: | F5 |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Voltage: | DC05V |
5050 IP67 Waterproof DC12V 3 LED Point Light 30mm Rgb LED Pixel
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Lighing Source: | Epistar |
Red Epistar 30mm Outdoor LED Point Light 5730 LED Sign Module 100LM/W
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Lighing Source: | Epistar |
12W 24V LED Linear Lighting Strips , Warm White LED Tube Light For Outdoor Building
| Size: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| LED Type: | SMD3535 |

