All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
25mm Outdoor LED Point Light RGB DMX512 Waterproof SMD3535 IP67 DC5V 0.3W
| Product Name: | XH-H2501P05 V1.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Garden Outdoor Led Floodlight Waterproof Multiple Beam Angles IP65 3w 24V
| Product Name: | XH-YTG100M |
|---|---|
| Beam Angle(°): | 5°10°15°30°45°60°90° |
| Color: | R/G/B/Y/W/Warm White/naturally White |
Smd3535 DC24V LED Point Lights IP67 2W RGBW Outdoor Waterproof DMX 512
| Product Name: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Voltage: | DC24V |
0.75W 6898 Smd3535 DC5V 30mm RGB Point LED Light IP67 Waterproof
| Product Name: | G3003S12 |
|---|---|
| Light Source: | SMD3535 |
| Color: | RGB |
Waterproof IP67 0.75W Smd3535 DC12V 30mm LED Point Light Full Color
| Product Name: | K3003P12V1.0 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Power: | 0.75W |
Miracle Bean Waterproof IP67 Point LED Light 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Product Name: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30*17.7mm |
Miracle Bean Outdoor Waterproof IP67 Point LED Light 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Product Name: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30*17.7mm |
Outdoor Waterproof Point Light LED IP67 2W Smd3535 DC24V RGBW 30mm
| Product Name: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP Grade: | IP67 |
| Light Source: | SMD3535 |
40mm Waterproof Point Light LED , 1.2W LED Point Light With IP67 Protection
| Size: | 40*19.20mm |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| Power: | 1.2W |
Flexible COB LED Strip Light Waterproof IP67 RGB 24v High Density Dotless
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 24v |
| IP Rating: | IP67 |

