All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
Led Pixel Point Lights Customizable Multiple Colors Holiday Lights 30mm Waterproof Addressable RGB Aluminum Profile Light
| Product Nmae: | XH-H3004P12(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Viewing Angle: | 120° |
12V Factory LED Module IP65 Waterproof Outdoor High Quality for Letters Light Box Signage Advertising Board
| Work Volt: | DC12V |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Led Source: | SMD5050 |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Diffused RGB LED Pixel , Addressable RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Outdoor Waterproof 25mm Single Color LED Point Light DC12V SMD3535 IP67
| Product Name: | XH-H2503M12 |
|---|---|
| Size: | 25*15mm |
| Color: | Single Color |
DMX512 DC12V Waterproof IP67 SMD3535 0.75W 30mm Pixel LED For Project
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Beam Angle: | 120 |
1.5W DC24V 50mm Full Color Rgb Led Pixel Strip With 120 Viewing Angle
| Input Voltage: | DC124V |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Lighing Source: | Epistar |
Advertising Signboard Led String Lights 0.15w Waterproof 9mm Red Color
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Color: | Single Color |
| Warranty: | 3 Years |
SMD5050 IP67 RGB LED Pixel Christmas LED Strip Light 0.9Watt DC15V
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
DC12V SMD3535 22mm RGB Led Ball Light 3D Pixel IP67 Color Changing
| Lamp Power: | 0.75 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC12V |
| Working Temperature(℃): | -40 - 60 |
Waterproof Addressable LED Pixel Light 12mm Full Colors Square SMD Pixel LED Light
| Application: | Advertisement,led Dot Pixel Sign Sign Light |
|---|---|
| Color: | Rgb Or Single Color |
| Installation: | By Screw &punching Hole |

