All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1089 Products.
Customized IP67 LED Point Light 2W 24V 40mm SMD3535 Outdoor RGBW
| Product Name: | XH-K4006P24 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 40mm |
SMD3535 Customized LED Point Light IP67 3W 24V 80mm Outdoor Single Color
| Product Name: | XH-K8012M24 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 80mm |
Outdoor RGB P100 LED Mesh Curtain LED Net Screen Video Display
| Product Model: | XH-G3003P12 |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Light Angle: | 160 Degree |
Miracle Bean LED Light Module Waterproof 75*20MM IP65 0.6W SMD2835 DC12V RGB Flash
| Model: | 7520-2835-0.72W |
|---|---|
| Power Dissipation: | 0.76W |
| IP Grade: | IP65 |
Outdoor SMD2835 Injection Led Module Single Color IP67 DC12V Led Backlight
| Product Name: | XH-MZ7013M12 |
|---|---|
| Working Voltage: | DC12V |
| Power: | 1.2W |
Triangular Mask Light DC12V 1W SMD5050 RGB 63mm LED Amusement Lamp
| Product Model: | XH-D63S12 |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Voltage: | DC12V |
Outdoor Decoration Pixel Light 0.75W 30mm 12V LED Point Light wih IP67
| Product Name: | XH-H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Color: | RGB |
industrial outdoor LED Pixel Dots Single Color 0.6W DC12V 30MM LED Point Light For Advertisements
| Product Name: | H3003M12 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Lamp Power: | 0.6W |
Factory Lighting 30mm Pixel 12v IP67 Outdoor Permanent Christmas Holiday RGB Led Pixel Point Lights
| Product Nmae: | XH-H3003P12(RGB)-B1 |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 0.75W |
24V DC RGBW LED Pixel Point Light 2W IP67 Christmas Holiday Decoration Durable Outdoor LED Lighting
| Product Nmae: | XH-H5010P24-B1a |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 1.5W |

