All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1089 Products.
Full Colour Grille Mesh Screen Transparent LED SMD3535 IP67 RGB P83 LED Mesh Video Screen
| Product Model: | XH-H3003P12(RGB)-P183 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
12mm Pixel LED Light Christmas Decoration Point Lights Waterproof IP68 12V Outdoor RGB Full Color
| Product Model: | XH-MD1201MG12 |
|---|---|
| Color: | 1800-2000K |
| Power: | 0.3W |
DMX512 IC Chip Waterproof Aluminum Profile Led Pixel Point Lights for Permanent Christmas Decoration at DC12V Working Voltage
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip
| Packaging Details: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15days |
| Payment Terms: | Western Union,T/T,D/P |
Waterproof 0.15 W LED Pixel Light , 9mm Single Color Pixel Led Light
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Color: | Single Color |
| Warranty: | 3 Years |
9mm Waterproof 0.1W LED Pixel Light , DC 5V Single Color Led String Light
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Warranty: | 1 Years |
| Power: | 0.12w |
Smart Linear Led Decoration Strip Light 24v Led Linear Strip Light
| Size: | L1000*W28*H30mm |
|---|---|
| Volt: | DC24V |
| Power: | 12W |
Wholesale DC12V 120Leds/M 2835 8MM LED Linear Strip Light Copper Base Single Sided Material 3000K /4000K 6500K COB LED
| LED Light Source: | SMD2835 |
|---|---|
| Input Voltage(v): | DC24V |
| Item Type: | Light Strips |
Smart Flexible RGB LED Strip Lights WS2811 Individual Addressable with App Control 12V/24V Home Decoration Lighting
| Ip Rating: | IP65 |
|---|---|
| Product: | Strips Light 12V/24V |
| Control Method: | Remote Control |

