All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1089 Products.
IC UCS1903 RGB Full-Color Pixel LED Lighting 12mm staw hat LED
| Material: | PVC+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | DC5V |
| Protection Class: | IP67 |
IC UCS1903 RGB Full-Color Pixel LED Lighting 12mmh Staw Hat LED
| Material: | PVC+Silicone |
|---|---|
| Working Voltage: | DC5V |
| Protection Class: | IP67 |
12Mm DC05V IP67 rgb LED module , digital rgb LED pixels 0.3 W Power
| Input Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighing Source: | Epistar |
Waterproof IP67 Pixel Pitch 8.3cm Led Mesh Curtain
| Application: | Video Wall Panel For Event, Advertisement |
|---|---|
| Color: | Color |
| Panel Size: | Customized |
Outdoor IP67 0.3W DMX512 Smd5050 DC12V 20mm RGB Point LED Light Miracle Bean
| Product Name: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Power: | 0.3W |
DC12V High Brightness LED Light Module SMD5630 IP65 30000 Hours Lifespan
| Product Name: | 7612-5630-0.72W |
|---|---|
| Size: | 76*12 |
| Power: | 0.72w |
Indoor Outdoor Flexible Transparent LED Screen Curtain Window TV Glass LED Panels Display
| Product Model: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| Pixel Density: | 3906Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P16 |
P16 DC5V RGB Color LED Transparent Film Screen For Indoor Installation
| Product Model: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| Size: | 480*960mm |
| Color: | RGB |
WE2121RGB-IC Transparent LED Film Display Ultra Thin Flexible DC5V P20 200W/M2
| Product Model: | XH-JHP-P20 |
|---|---|
| Pixel Density: | 2500Dot/㎡ |
| LED Devices: | WE2121RGB-IC |
Indoor Lighting LED Transparent Film Screen Ultra Thin Flexible DC5V P10 WE2121RGB-IC
| Product Model: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Pixel Density: | 10000Dot/㎡ |
| LED Devices: | WE2121RGB-IC |

