All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1091 Products.
Customizable 12W LED Linear Lighting Strips With CE And RoHS Certification
| Size: | L1000*W23*H31mm |
|---|---|
| Volt: | DC24V |
| Power: | 12W |
Hot selling ultra-thin color flexible LED transparent film screen for shopping mall glass or shop windows
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
Customizable DC24V 12W LED Linear Lighting Strips With CE And RoHS Certification
| Size: | L1000*W23*H31mm |
|---|---|
| Volt: | DC24V |
| Power: | 12W |
P6 LED Flexible Transparent Crystal Film Display Advertising Screen For Glass Door Shopping Mall
| Product Model: | XH-JHP-P16 |
|---|---|
| Pixel Density: | 3906Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P16 |
Ultra-thin LED Transparent Screen Advertising Display Multifunctional Transparent Screen
| Storage Temperature: | -40℃~60℃ |
|---|---|
| Pixel Style: | P4 |
| Transparency: | 90% |
RGB Color Temperature LED Transparent Screen for Bright Advertisement Display Animation Video
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB |
| Viewing Angle: | 160° |
Flexible Transparent Indoor Advertising Decoration LED Transparent Screen XH-JHP-P6 Full Color
| Tube Chip Color: | Full Color |
|---|---|
| Pixel Style: | P6 |
| Working Temperature: | -20℃~+65℃ |
Single LED Aluminum Profile Light XH-G3006M12 0.6W for 12V Outdoor Lighting
| Product Nmae: | XH-G3006M12 |
|---|---|
| Work Volt: | DC12V |
| Power: | 0.6W |
100LM / W High Brightness RGB 12mm LED Pixel Light For LED Channel Letter sign
| Input Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rate: | 0.3W |
| IP: | 67 |

