All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1091 Products.
DC 5V Digital Rgb Led Pixel , 12mm Programmable Led Module Lights
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
XH6897 IC 12mm Led Module String 0.3 W For Signal Lighting CE / RoHS
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
Eco - Friendly Sign Lighting Digital LED Pixel Light 0.3Watt DIP
| Output Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Rated Power: | 0.3W |
| Color: | RGB Full Color |
12 Wattage LED Linear Lighting Strips With Die - Casting Zinc Alloy Body Material
| Size: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| IP Grade: | 65 |
| Voltage: | DC24V |
IP67 DMX LED Linear Lighting Strips 100lm Luminous Flux With 120 Degree Beam Angle
| Size: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| LED Type: | SMD3535 |
SMD3535 Linear LED Strip Light 24 Volt 0.5m / 1m With Aluminum Alloy Material
| Size: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| LED Type: | SMD3535 |
Single Color Decorative LED Lights Miracle Bean White SMD 60 Led / M DC 12V 5730
| LED Light Source: | SMD5730 |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Color: | White/warm White/blue |
60 Led /M 12V 24V LED Strip Light Single Color SMD3528 For Indoor/ Outdoor Decoration
| LED Light Source: | SMD3528 |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Color: | R/G/B/Y/O/W/CW/WW |
1 Meter Aluminum Profile Led Pixel Lamp Outdoor Building Lighting Project Design
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Size: | 50*24.2mm |
| IP Grade: | 67 |

