All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1091 Products.
Miracle Bean 1903 WS2811 Led Pixel 12mm Bullet RGB Node Light 5V 12V Dmx Led Pixel Module
| Application: | Advertising Channel Letter |
|---|---|
| Shell Material: | PVC+glue |
| Voltage: | DC5V/12V |
6W/M Dc12v 24v SMD2835 5050 120Led/M Flex led ribbon lights
| LED Light Source: | SMD2835 |
|---|---|
| Color: | White/warm White |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
IP20 DC12v SMD5050 30led/M 7.2w Flexible Led Strip
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
Miracle Bean Outdoor LED Floodlights IP65 Round 9w Commercial Spotlight
| Product Name: | XH-YTG130M |
|---|---|
| Beam Angle(°): | 10°15°30°45°60°90° |
| Color: | R/G/B/Y/W/Warm White/naturally White |
Single Color Outdoor LED Flood Lights 20w IP65 With Multiple Beam Angles 24V
| Product Name: | XH-FTG140M |
|---|---|
| Beam Angle(°): | 8°15°25°30°45°60°90° |
| Color: | R/G/B/Y/W/Warm White/naturally White |
IP67 RGB Led Pixel Point Lights DC12V DMX512 30mm Smd3535 0.75W
| Product Name: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Light Source: | SMD3535 |
| Power: | 0.75W |
IP67 1800 - 6500k Landscape LED Point Light DC12V 30mm Smd3535 0.75W
| Product Name: | H2503M12V1.0 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Power: | 0.75W |
DMX512 30mm LED Point Light Decoration Smd3535 IP67 RGBW 1W DC12V
| Product Name: | H3003P12V4.0 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Power: | 1W |
0.75W Smd3535 Led Point Lights DC12V 40mm 1800 - 6500k Outdoor Decoration IP67
| Product Name: | H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Color: | 1800-6500k |
| Size: | 40*17.7mm |
IP67 Smd3535 Led Point Lights 1.5W DC24V 40mm Rgb DMX512 Outdoor Decoration
| Product Name: | H4006P24V2.5 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Power: | 1.5W |

