All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1092 Products.
Outdoor Decoration 2W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Point LED Light IP67 RGBW
| Product Name: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Voltage: | DC24V |
DC24V 50mm LED Point Lights Miracle Bean IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512
| Product Name: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Power: | 2.5W |
| Voltage: | DC24V |
IP67 RGBW 2.5W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Point LED Light Miracle Bean
| Product Name: | H5010P24V1.0 RGBW |
|---|---|
| IP Grade: | IP67 |
| Color: | RGBW |
Miracle Bean Outdoor IP67 0.3W Smd5050 DC12V 20mm LED Point Light Single Color
| Product Name: | G2001M12 V3.2 |
|---|---|
| IP Grade: | IP67 |
| Size: | 19.83*12.5mm |
1800-6500k Point LED Light IP67 0.6W Smd3535 DC12V 30mm Miracle Bean
| Product Name: | K3003M12V1.0 |
|---|---|
| Color: | 1800-6500k |
| Power: | 0.6W |
Miracle Bean 30mm RGBW LED Point Light 1W DC12V IP67 SMD3535
| Product Name: | XH-K3003P12(RGBW) |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| Color: | RGBW |
Ultra Thin Flexible DC5V P20 LED Transparent Film Screen SMD2121 With Lifespan 100000hs
| Product Model: | XH-JHP-P20 |
|---|---|
| Pixel Density: | 2500Dot/㎡ |
| LED Devices: | WE2121RGB-IC |
P10 Transparent LED Display Screen Full Color High Brightness For Building Glass Window
| Product Model: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Pixel Density: | 10000Dot/㎡ |
| Power: | 600W/m2 |
ODM OEM Transparent LED Display Screen High Brightness 10000dot/M2 Cluster Control
| Product Model: | XH-JHP-P10 |
|---|---|
| Pixel Density: | 10000Dot/㎡ |
| Power: | 600W/m2 |
RGB Color LED Transparent Film Screen Indoor / Outdoor Display Video Screen
| Product Model: | XH-JHP-P4 |
|---|---|
| LED Device: | WE1314RGB-IC |
| Operating Voltage: | DC5V |

