All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1093 Products.
P8 indoor Smart Crystal Mesh Adhesive Ultra Thin Flexible Transparent Display Panel Module LED Film Pantalla Screen For
| Product Model: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| Pixel Density: | 15625Dot/㎡ |
| Power: | 600W/m2 |
Miracle Bean LED Christmas Decorations LED Point Light Single Color LED programmable Pixel Light
| Size: | 9mm |
|---|---|
| Led Type: | SMD2525 |
| Working Voltage: | DC12V |
Outdoor advertisement IP67 LED Pixel For Advertisements RGB 1W DC15V 40MM DMX512 LED Point Pixel Light Source
| Product Name: | H4004P15 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1W |
High qualityOutdoor LED Mesh Full Color P50 DC12V 25MM RGB LED Mesh Screen
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
High Definition Outdoor LED Mesh Full Color P50 DC12V 25MM RGB LED Mesh Screen for outdoor decoration
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
High Definition Outdoor LED Mesh Full Color P50 DC12V 25MM RGB LED Mesh Screen for outdoor decoration
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Control: | DMX512 |
9mm 50PCS LED Pixel Module RGB Color 12mm Square LED Pixel Light
| Product Model: | XH-MD1201P05(RGB) |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Power: | 0.3W |
Outdoor Decoration Permanent Christmas Lights 30mm RGB LED Point Light Source DC12V 0.75W LED Pixel Light
| Product Name: | G3003P12 |
|---|---|
| Size: | 30*13.8mm |
| Lamp Power: | 0.75W |
Single Color Decorative LED Lights Miracle Bean White SMD 60 Led / M DC 12V 5730
| LED Light Source: | SMD5730 |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Color: | White/warm White/blue |
p6RGB Color LED Transparent Film Screen Indoor / Outdoor Display Video Screen
| Product Model: | XH-JHP-P6 |
|---|---|
| LED Device: | WE1314RGB-IC |
| Operating Voltage: | DC5V |

