All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1092 Products.
Transparent Glass P10 LED Display Screen Adhesive LED Transparent Film Screen
| Brightness: | 1500cd/㎡ |
|---|---|
| Control System: | DMX512 |
| Gray Scale: | 16bit |
Advertising LED Transparent Film Screen LED Video Wall P8 Indoor Glass Wall LED Display
| Control System: | NovaStar/Linsn/Colorlight |
|---|---|
| Installation: | Hanging/Stacking/Floor Standing |
| Ip Rating: | IP64 |
IP67 LED Pixel Dots Single Color 0.6W DC12V 30MM LED Point Light For Advertisements
| Product Name: | H3003M12 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Lamp Power: | 0.6W |
IP67 LED Pixel Light Source 0.75W DC12V 30MM RGB For Outdoor Decoration / Advertisements
| Product Name: | H3003M12 |
|---|---|
| Size: | 30*17mm |
| Lamp Power: | 0.6W |
IP67 LED Pixel For Advertisements RGB 1W DC15V 40MM DMX512 LED Point Pixel Light Source
| Product Name: | H4004P15 |
|---|---|
| Size: | 40*17.7mm |
| Lamp Power: | 1W |
Square 12mm Pixel LED DMX512 RGB Full Color 12mm 0.3w DC12V LED Pixel Light
| Product Name: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Size: | 12*H19.5mm |
| Lamp Power: | 0.3W |
50PCS LED Pixel Module RGB Color 12mm Square LED Pixel Light
| Product Model: | XH-MD1201P05(RGB) |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Power: | 0.3W |
Outdoor Lighting Square Digital RGB LED Pixels 0.3W 12mm DC12V 50pcs A String
| Product Name: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Size: | 12*H19.5mm |
| Lamp Power: | 0.3W |
Popular LED Pixel Module RGB Color 12mm Square LED Pixel Light
| Product Model: | XH-MD1201P05(RGB) |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Power: | 0.3W |
Miracle Bean LED Christmas Decorations LED Point Light Single Color LED Pixel Light
| Size: | 9mm |
|---|---|
| Led Type: | SMD2525 |
| Working Voltage: | DC12V |

