All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
Miracle Bean BIS Certificate Pixel Led Light 5V Waterproof 9mm IP67 Single Colors Led Pixel Light Led Signs Module
| Emitting Color: | R/G/B/W/Y |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Material: | Pc+glue |
12V Smd5050 RGB 60Led/M Led Strip Lights For Christmas Decoration
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
SMD2025 12V IP67 Waterproof Pixel LED Light 0.15W 9mm
| Size: | 9mm |
|---|---|
| Color: | Red/Green/Blue/Yellow/White/warm White |
| Item: | LED Pixel Light String |
Customized IP67 LED Point Light 2W 24V 50mm RGBW For Outdoor
| Product Name: | XH-H5010P24 |
|---|---|
| Color: | RGB+W |
| Size: | 50mm |
SMD5050 Outdoor RGB LED Point Light 120 Degree Beam Angle 0.3W DC12V PC Body
| Product Name: | XH-G2001P12 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 20mm |
Customized IP67 Point Light LED RGBW 1W 12V 30mm SMD3535 Outdoor
| Product Name: | XH-H3004P12 |
|---|---|
| Color: | RGB+W |
| Size: | 30mm |
SMD5050 RGBW Point Light LED Customized IP67 0.4W 5V 20mm Outdoor
| Product Name: | XH-G2001P05 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 20mm |
Miracle Bean IP67 LED Point Light 0.3W 12V 25mm SMD3535 Outdoor Single Color
| Product Name: | XH-H2501M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 25mm |
Customized IP67 LED Point Light 0.6W 12V 30mm SMD3535 Outdoor Single Color
| Product Name: | XH-K3003M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B |
| Size: | 30mm |
Customized RGBW LED Point Light IP67 1W 12V 30mm SMD3535 Outdoor
| Product Name: | XH-K3003P12 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30mm |

