All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1088 Products.
SMD5050 Point LED Light Outdoor Waterproof IP67 DC12V 0.4W RGBW
| Product Name: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 0.4W |
SMD3535*21 LED Point Light IP67 DC24V 5W Single Color Waterproof
| Product Name: | G10021M24V2.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 5W |
RGB DMX512 Point LED Light IP67 DC24V 5W Waterproof for advertising
| Product Name: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 5W |
Full Color RGB 3535 SMD LED Injection Module 78*18MM IP67 DC12V 0.75W Waterproof
| Model: | XH-MZ7803S12 |
|---|---|
| Power Dissipation: | 0.75W |
| IP Grade: | IP67 |
SMD5630 LED Injection Module Single Color IP65 DC12V 90 - 100LM 0.72W Outdoor Waterproof
| Model: | 7612-5630-0.72W |
|---|---|
| Power Dissipation: | 0.72W |
| IP Grade: | IP65 |
Miracle Bean IP65 RGB Waterproof 65*16MM LED Lighting Module 0.72W SMD2835 DC12V
| Model: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Power Dissipation: | 0.75W |
| IP Grade: | IP65 |
IP67 DMX512 DC24V 1W LED Point Light RGBW SMD3535 30mm Waterproof For Advertising
| Product Name: | XH-K3003P24 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 1W |
IP67 Outdoor RGBW LED Point Light Waterproof DMX512 DC24V 2W 30mm SMD3535
| Product Name: | XH-K3003P24 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 2W |
OEM Outdoor Waterproof RGB LED Point Light SMD3535 IP67 30mm DMX512 DC24V 1.5W
| Product Name: | XH-K3003P24 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Power: | 1.5W |
Single Color LED Point Light SMD3535 25mm IP67 Waterproof DC12V 0.3W
| Product Name: | H2501M12 V1.0 |
|---|---|
| Application: | Advertising |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

