All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ waterproof led power supply ] Match 1086 Products.
Waterproof IP67 Led Point Light 1.5W SPI Control For Outdoor Building
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Size: | 40mm |
| IP Grade: | 67 |
SMD5050 LED Point Light 30mm Diameter 3LEDs / Pcs Transparent Cover IP67 Waterproof
| LED Light Source: | SMD5050 |
|---|---|
| Cover: | Transparent Cover |
| Application: | LANDSCAPE, Building Facade |
Sign Letter 9mm LED Pixel Light Double Chip IP67 0.2W 12V Waterproof
| Color: | R/Y/W/WW/B/G/O |
|---|---|
| Power: | 12V |
| Working Lifetome(Hour): | 30000 |
Miracle Bean 12mm LED Pixel Light Waterproof IP67 0.3W 12V
| Input Voltage(V): | 12V |
|---|---|
| IP Rating: | IP67 |
| Warranty(Year): | 3-Year |
Miracle Bean Point Light LED Waterproof Customized IP67 1W 12V 30mm
| Product Name: | XH-G3003P12 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 30mm |
Miracle Bean Waterproof Point Light LED IP67 5W 24V 100mm RGB Outdoor
| Product Name: | XH-G10021P24 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Size: | 100mm |
Single Color SMD 5050 LED Point Light Waterproof IP67 0.3W 12V 20mm Customized
| Product Name: | XH-G2001M12 |
|---|---|
| Color: | R/G/B/Y/W/WW |
| Size: | 20mm |
Miracle Bean 2W 24V LED Point Light Customized RGBW Waterproof IP67 50mm SMD3535
| Product Name: | XH-H5006P24 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 50mm |
Waterproof IP67 LED Point Light 3W 24V 50mm SMD3535 RGBW Customized Outdoor
| Product Name: | XH-H5012P24 |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Size: | 50mm |
Miracle Bean Outdoor RGBW LED Point Light Waterproof IP67 0.75W 9V 25mm SMD3535 Customized
| Product Name: | XH-H2502P09 |
|---|---|
| Color: | RGB+W |
| Size: | 25mm |

