All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led strip lights ] Match 313 Products.
24V Input Voltage LED Strip Light with High Brightness and Customizable White Green Red
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP Class: | IP65 |
COB High Lumen High Brightness 5V 12V 24V 220V 2700k-6500k LED Strip Light LED Tape Light for Home Hotel Office
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Flexible COB LED Strip Light Waterproof IP67 RGB 24v High Density Dotless
| Color: | Rgb |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 24v |
| IP Rating: | IP67 |
Waterproof White Warm White SMD2835 LED Strip Light Decorative LED Light 18W/M IP65 60leds/m 24V
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP Class: | IP65 |
Customize Led Strip 12V 24V SMD 2835 60leds/m 5m/roll LED Strip Light Single Color Indoor Decoration Strip for Night Lighting
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
2835 led strip light outdoor waterproof strip lights 24V IP65 ideal for creative home lighting decor
| Design Style: | Modern |
|---|---|
| Power Source: | Plug-in |
| Warranty: | 2 Years |
24v 24w SMD2835 RGBW Flexible LED Strip Light Dimmable for Advertising Neon Signs
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Decorative RGBW 24V 12V Waterproof Outdoor Smart Led Strip Light Custom 5050 5M 10M 15M Wheel Light Strips
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
2835 12v 24v LED Strip Brightness Indoor Home Lighting Strip Light Multi-color Dimmable Wardrobe Cabinet Lights
| Product: | 12V RGB Marquee Lamp |
|---|---|
| Pcb Size: | Double Copper 1000*10 |
| Pcb Board Width: | 5mm |
Led Strip Light LED RGB Outdoor Landscape Lighting Ultra Brightness Cheap
| LED Light Source: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC5V/12V/24V |
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |

