All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led strip lights ] Match 313 Products.
hot sale IP65 3W waterproof round ground buried lamp in LED underground lights
| Power: | 3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-40℃ |
| Matrial: | Aluminum |
24V 12V Power Supply Waterproof High Quality LED Driver for LED Strip Lights LED Module CE RoHS Certified
| Dimension: | 225*53*19mm |
|---|---|
| Connection: | Wire |
| Usage: | Led Disply,led Light,led Strip |
60Leds RGB DMX LED Strip Neon Lights for Residential Lighting Commercial Lighting
| Voltage: | DC 12/24V |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Life Span: | 35000hours |
2025 best selling 24V 48 Lamp flexible outdoor decoration LED flexible light
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
24V 48 Lamp flexible outdoor decoration LED flexible light for your unique design and private information protection
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Different color and effection 24V 48 Lamp flexible outdoor decoration LED flexible light
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Led Neon Strip Light SMD 2835 5050 Flexible Led Lights RGB Indoor and Outdoor Decoration Lighting
| Sampling Time: | 7 Business Days |
|---|---|
| Ip Rating: | IP65 |
| Operation Voltage: | 12v/24v |
48 Led Waterproof LED Lens Strip Light for Outdoor Signage and Architectural Lighting
| Model: | LED Strip Light |
|---|---|
| Input: | 24V |
| Usage: | Indoor,outdoor |
High Density 480leds High Efficiency 24V IP67 Warm White 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit for Home Garden Ceiling
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
12V 24V IP20 Cob Led Tape Strip Light White Flexible For Decoration 8mm 5 Meters/Roll
| Input Voltage(V): | DC12V/24V |
|---|---|
| Lighting Color: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| IP Rating: | IP20 |

