All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led strip lights ] Match 313 Products.
High Quality 5M 2835 SMD LED Strip Indoor Decoration 240 LED 24V 12W/M Light Colorful 4000K 12V Switch Mode Controller
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
LED Strip Light 2835 120Led Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible USB Dimmable for Indoor/Outdoor Lighting Landscape Decoration
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Led Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Digital LED Strip Flexible Magic Dream
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
Ip20 RGB Strip Light Smart LED Strip With Adhesive Backing Light Strings
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| IP Class: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Power: | 14.4W/M |
Led Strip Kit Wifi Bluetooth Amazon Alexa Google Home Flexible RGB LED Strip
| LED Quantity: | 60leds/m,30leds/m |
|---|---|
| IP Class: | IP20/IP65 |
| Length: | 5000*10mm |
Waterproof Outdoor Garden Decoration Led Strip with SMD 5050 DC 24v Flexible Lighting
| Product Name: | LED Light String |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Festival Decoration |
| Material: | PC |
Outdoor Led Strip Light LED Neon Light Led Light Bar Strip For Advertising Signboard
| Input Voltage(V): | DC12V/24V/220v |
|---|---|
| Lamp Power: | 10W/M |
| Size: | 8*16mm |
Waterproof Led Power Supply 150W 12V 24V Outdoor Power Supply For Led Strip Lights
| Product: | ODM&OEM |
|---|---|
| Output Current: | 12.5A/6.25A |
| Output Power: | 150W |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
12V Lighting Transformer Switching Power Supply LED Strip Light Driver Energy Efficient Transformer
| Output Power: | 400W |
|---|---|
| Output Current: | 16.6A/33.3A |
| Input Voltage: | 170-250A |

