All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led strip lights ] Match 313 Products.
Waterproof SMD5050 DC24V LED Strip Wall Washing Lamp for Hotels and Office Facades
| Product Name: | LED Wallwasher Light |
|---|---|
| Keyword: | Wall Wash Landscape Lighting |
| Control Mode: | DMX512 |
LED Strip Light Power Supply 100W 200W 350W DC12V 24V Led Driver Waterproof IP67 Power Supply
| Model Number: | XH-100W |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V |
| Input Voltage: | 180-264V |
12mm PCB LED Flexible Wall Washing Light Strip with Optical Lens IP65 24V Project LED Backlight
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP Class: | IP65 |
DC 24V brightness Lens LED Strip SMD2835 Led Flexible Wall Washer Light for Advertisements Diffuse Reflection 18W/M PCB LED
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP Class: | IP65 |
8mm Neon Strip Light 2835 LED 120LEDs/m 24V/12V Flexible Silicone for Signage Decoration
| Input Voltage(V): | DC12V/24V/220v |
|---|---|
| Lamp Power: | 10W/M |
| Size: | 8*16mm |
24v DMX512 Control LED Strip Bulb Light for Outdoor Landscape Decoration in Theme Parks
| Product Name: | Permanent Led Christmas Point Lights |
|---|---|
| IP Rating: | IP 67 |
| Control Mode: | DMX512 Control |
10W Botton Price 24V Dimmable LED Lens Light Strip with Wide Beam Angle for Retail and Hotel Lighting
| Pcb Width: | 12mm |
|---|---|
| Item Type: | Light Strings |
| Color: | RGB |
hot selling Multi Color 24v RGBIC remote and wifi Controller Strip pixel lights Led Eaves lights
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Size: | 25mm |
| Ip Rating: | IP67 |
Anti Water LED Linear Lighting Strips , 24V Linear LED Strip With IP65 Protection
| Size: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| IP Grade: | 65 |
| Voltage: | DC24V |
Single Color Decorative LED Lights Miracle Bean White SMD 60 Led / M DC 12V 5730
| LED Light Source: | SMD5730 |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 3000-6000 |
| Color: | White/warm White/blue |

