All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ 24v led strip lights ] Match 313 Products.
Flexible LED Strip Light DC12V 60led/m SMD 5050 IP67 10W RGB for Lighting Decoration Smart Led Strip
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
High-Density SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60leds/m Ribbon Light Dimmable
| Color: | 30000hrs |
|---|---|
| Voltage: | 24V |
| Weight: | 9Kg |
Permanent Intelligent LED Strip Light Indoor And Outdoor Colorful Christmas Decorative Lights
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
High Brightness and Easy to Control LED Strip Light for Advertising and Lighting Needs
| Waterproof: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Length: | 1 Meters |
| Voltage: | 24V |
High Stable Chip. 2550 copper electroplating Good color development Led Strip Light
| Volt: | 24v |
|---|---|
| Power: | 12w/m |
| Life: | 30000 |
Flexible Waterproof LED Strip Lights 24V
| Delivery Time: | 5-7 WORKING DAYS |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 50000M Per month |
180 Degree 5M Length 512leds/m 14W/M COB Led Strip Light
| LED Quantity: | 512leds/m |
|---|---|
| Power: | 14W/M |
| IP Class: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
24V 20W 48LED High-Power LED Lens Light Strip for Advertising and house decor
| Design Style: | Modern |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Led: | SMD505048 Led / M |
High Brightness Magic White SMD2835 RGB Flow Water 12V 24V COB LED Strip Light COB Flexible Strip
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Utput Power: | 14.4W/m |
| Support Dimmer: | Yes |
Flexible Cob Led Strip Light 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters / Roll For Decoration
| Model Number: | COB-420 |
|---|---|
| Input Voltage(V): | DC24V |
| Lighting Color: | RGB Illusion |

