All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ ip67 waterproof led strip light ] Match 232 Products.
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 5 Meters Roll 60LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
5050 Smd 3 Led Module 0.75w 12v Ip67 RGB Injection LED Module Led Strip Light Module
| Size: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Voltage: | DC 12V |
| Type: | LED Modules |
Indoor and Outdoor 400W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67 Waterproof for Decorative Lights
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
Rgb Led Strip Lights Smd 5050 5 Meter 12v Led Tape Light Strip Not Waterproof IP20
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Length: | 5m/roll |
| Lamp Power: | 18W/M |
LED Strip Light Power Supply 100W 200W 350W DC12V 24V Led Driver Waterproof IP67 Power Supply
| Model Number: | XH-100W |
|---|---|
| Output Voltage: | 12V |
| Input Voltage: | 180-264V |
IP67 Waterproof LED Power Supply 24V 36V 48V W 350W 500W LED Driver for Outdoor Strip Sign Landscape Lighting
| Model Number: | XH-350W |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V |
| Input Voltage: | 110-265V |
Outdoor 400W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67 Waterproof for Decorative Lights
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Waterproof LED Power Supply 12v 24v
| Model Number: | XH-24W-B |
|---|---|
| Output Voltage: | 12v/24v |
| Input Voltage: | 170-265V |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Color Temperature: | RGB,6000-6500K,2700-7000K,3000~8000K,3000K/4000K/6000K |
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |

