All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ ip67 waterproof led strip light ] Match 232 Products.
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Waterproof LED Power Supply 12v 24v
| Model Number: | XH-24W-B |
|---|---|
| Output Voltage: | 12v/24v |
| Input Voltage: | 170-265V |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| Length: | 5m/roll |
24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Waterproof LED Power Supply 12v 24v
| Model Number: | XH-24W-B |
|---|---|
| Output Voltage: | 12v/24v |
| Input Voltage: | 170-265V |
Wholesale DC12V 120Leds/M 2835 8MM LED Linear Strip Light Copper Base Single Sided Material 3000K /4000K 6500K COB LED
| LED Light Source: | SMD2835 |
|---|---|
| Input Voltage(v): | DC24V |
| Item Type: | Light Strips |
DC12V 1W Pixel Christmas LED Pixel Light LED Strip Light Outdoor 3 Led Inside
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |
Waterproof Led Power Supply 150W 12V 24V Outdoor Power Supply For Led Strip Lights
| Product: | ODM&OEM |
|---|---|
| Output Current: | 12.5A/6.25A |
| Output Power: | 150W |
SMD2835 IP67 RGB LED Light Module 1.5W 150LM 12V DC Input Full Color Light Source
| Lighting Angle: | 160° |
|---|---|
| Lifespan: | 30000h |
| Color: | White |
Smart Wifi Controller Waterproof IP67 RGBW 12V 30mm Outdoor Led Strip Outside Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
IP67 Waterproof Input 110V-265V Output 36V 250W 500W 650W 800W LED Power Supply for Led Light or Led Strip
| Model Number: | XH-650W |
|---|---|
| Output Voltage: | 36V |
| Input Voltage: | 110-265V |
LED Driver 36V 100W LED Power Supply Waterproof IP67 LED Transformer for LED Tape LED Strip Indoor Outdoor
| Items Name: | Power Supply |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP67/IP65 |

