All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ ip67 waterproof led strip light ] Match 232 Products.
waterproof Indoor and Outdoor 300W 12V Led Driver Led Power Supply High Quality IP67 Waterproof for Decorative Lights
| Emitting Color: | Natural White,Cool White,Tri-Color(Red-Blue-Green),Blue,pure White |
|---|---|
| Type: | LED Power Supply |
| Storage Temperature(℃): | -40 - 60, |
Waterproof Decorative SMD3535 30mm LED Point Light IP67 12V for Outdoor Lighting
| Name: | LED Point Light |
|---|---|
| Waterproof: | IP67 |
| Function: | Decorative |
Low Price Slim LED Power Supply IP67 Indoor Outdoor 500W LED Strips Driver DC24V Switching Power Supply
| Output Power: | 480W |
|---|---|
| Type: | IP67 Waterproof LED Power Supply 12V |
| Working Temperature: | -20℃--+60℃ |
IP67 Waterproof Led Power Supply 12V 24V 60W 100W 200W 400W 600W Outdoor Led Driver
| Shell Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Items Name: | Power Supply |
Outdoor 200W 12V 24V IP67 Waterproof Led Driver Led Power Supply for Led Light
| Operating Temperature: | -20°C To 60°C |
|---|---|
| Mode: | 200W Waterproof LED Power Supply |
| Protection: | Short Circuit, Overload, Over Voltage |
400W 24V IP67 Waterproof Led Driver Led Transformer Switching Power Supply
| Efficiency: | > 93% |
|---|---|
| Ip Degree: | IP67 |
| Input: | AC180-264V |
24V 12V Power Supply Waterproof High Quality LED Driver for LED Strip Lights LED Module CE RoHS Certified
| Dimension: | 225*53*19mm |
|---|---|
| Connection: | Wire |
| Usage: | Led Disply,led Light,led Strip |
12V IP67 Waterproof Led Strips Power Supply 10W to 200W with CE ROHS
| Voltage: | 12V 24V |
|---|---|
| Packaging Details: | Carton |
| Delivery Time: | 5-7 working days |
High Density 480leds High Efficiency 24V IP67 Warm White 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit for Home Garden Ceiling
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
SMD5050 DC24V Waterproof IP67 LED Strip Wall Washer Outdoor Hotel Application
| Product Name: | LED Wallwasher Light |
|---|---|
| Keyword: | Wall Wash Landscape Lighting |
| Beam Angle: | 10*60 |

