All Products
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Eave Lights
-
Square LED Pixel
-
Amusement LED Lamp
-
LED Pixel Light
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ ip67 waterproof led strip light ] Match 232 Products.
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
DMX 512 Controller LED Strip Light 6m Length For Garden Park Lighting PC Material
| Product Name: | LED Light String |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Festival Decoration |
| Diameter: | 30mm |
High Bright DC12v Thin Led Tape Flexible Warm White Red Blue Green 120led Luces Led 2835 Led Strip Light
| Brand Name: | Miracle Bean |
|---|---|
| Light Source: | LED |
| Switch Mode: | Remote Control, Bluetooth |
Permanent Outdoor Led Lights Aluminum Profile IP67 Smart Wifi Controller House Exterio Christmas Holiday Rgb Led Pixel Light
| Color Temperature: | 2000-6500K |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -20℃-60℃ |
| Life: | 30000h |
IP67 DMX LED Linear Lighting Strips 100lm Luminous Flux With 120 Degree Beam Angle
| Size: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| LED Type: | SMD3535 |
5050 Waterproof 60leds/m 14.4W/M Flexible Led strip Light
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 14.4W/M |
| IP Class: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
100W IP67 Waterproof SMD2835 LED Flood Light DMX512 Control System For Outdoor Lighting
| Angle: | 160 |
|---|---|
| Application: | Indoor/Outdoor Decoration |
| Protection Clas: | IP67 |
SMD3535 Linear LED Strip Light 24 Volt 0.5m / 1m With Aluminum Alloy Material
| Size: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| Voltage: | DC24V |
| LED Type: | SMD3535 |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof
| Power: | 1.2W,0.72w,15W,12W±10%,0.9W/module |
|---|---|
| Type: | LED Power Supply |
| Power Dissipation: | 0.72,2w,0.3W,0.24W/led,1.5 |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial LED light
| DC Output Voltage: | 12V |
|---|---|
| Input Voltage: | AC 170-265V |
| Chip Material: | InGaN,AlGaInP,GaP,Epistar,5050 Rgbw Led |

