All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
High lumen IP68 20mm Multi - Color RGB LED Pixel For Cruises Decoration
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Outdoor DMX512 Paralleled RGB Light String LED Pixel Module With PC Material Shell
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Programmable Digital Pixel Led Module Full Color Diameter12mm
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
WS2811 RGB LED Pixel Light LED LPD 6803 Used In Amusement Park
| Chip: | Epistar |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Power: | DC5V |
Led Pixel 9mm 5V IP67 waterproof white single color in signboard
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Protection: | IP67 |
| Color: | White |
Programmable Pixel Led Point Light IP67 12V RGB PC Shell Glue Material 0.8W
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Single Color Pixel Led Lighting SMD5050 Lifespan 30000H With CE ROHS Approval
| Optional Accessories: | Light Mist Mask |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
12v Led Point Light DMX512 0.75W RGB Color Waterproof For Large Pixel Screen
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask,sunshade |
|---|---|
| Power: | 0.75w |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Single Color Led Dot Lights 1.2W Addressable Matrix Bullet Pixel SMD3535 24V
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.2W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

