All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
2W Round Led Module SMD3535 RGBW DMX512 24V High Brightness 3 Years Warranty
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 2W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean Pixel Led Module 12mm DC12V 0.12W Waterproof For Christmas Trees
| Application: | Christmas Trees,advertising Channel Letter |
|---|---|
| Power: | 0.12W |
| Protection: | IP67 |
Pre-Programmable Rgb LED Amment Lamp Endless Lighting Possibilities
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Application: | Amusement |
| Lifespan: | 50,000 Hours |
Miracle Bean 45mm Amusement Light 12V Led Bubble 1W Full Color Led Pixel Light
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D45S12 |
| LED Source: | SMD5050 |
Digital RGB Pixel Light SMD5050 40mm 50mm Dmx Spi Outdoor Led Point Light For Building
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Item Type: | Point Lights |
| Input Voltage(V): | DC24V |
Christmas Led Light Full Color 30mm Outdoor Ip67 Waterproof 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Outdoor decorations Led Light Full Color 30mm Outdoor Ip67 Waterproof 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Full Color Led Light Point Light Source 30mm Outdoor Ip67 Waterproof 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Ip67 Outdoor Waterproof RGB Permanent Holiday Christmas Decoration Light Pixel Led Point Light
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Hot Sale DMX512 Control Pixel LED Point Light Full Color DC12V Building Lighting KTV/hotel/market Use
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |

