All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
RGB Full Color SMD5050 DC12V 3 LED Point Light With DMX Controller
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Lighing Source: | Epistar |
Running horse lamp high brightness 12V RGB 512 5603 adhesive perforated lamp one string one lamp 60mm
| Name: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control/Touch Control |
| Lifespan: | 30,000 Hours |
80mm 30mm 12V 5603 DMX512 warm white Milky white RGB Waterproof outdoor12pixels addressable led Point Light
| Product Name: | Led Amusement Lamp |
|---|---|
| Power: | 3W |
| CRI: | Ra>80 |
25mm DC5V 1903 LED Pixel Point Light DMX512 Addressable RGB Module
| Product Name: | RGB Led Pixel Light |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| LED Light Source: | SMD 5050 |
Ip65 Led Flood Light Led Circular Spotlight Led Lamp 9w Outdoor Lighting Led Smd Flood Light
| Beam Angle: | 10°15°30°45°60°90° |
|---|---|
| Power: | 9W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Samsung Chip Led Module Waterproof SMD5730 Injection Module With Korea Design
| Size: | 66*15*11.5MM |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Material: | ABS+PC |
Energy Saving Full Color Roating Lamp RGB LED Pixel String with 3 Years Warranty
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Water Resistant 38mm SMD 5050 Stage Decoration LED Pixel Light DC 24V
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
DC 24V RGB Full - Color LED Pixel Light For LED Signboard , 12mm LED Pixels
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
RGB LED Controller Outdoor RGB LED Pixel 24V For Stage Decoration
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |

