All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
12V IP67 0.75w SMD3535 Led Bar Led Curtain Light 3D Dmx Led Pixel
| Power: | 0.75W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | Crystal Sphere Structure |
DC 12V 3 pcs SMD 5050 Diffused RGB LED Pixel , led dot lights Addressable RGB LED Strip 30mm led pixel point light
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Outdoor IP67 Brightness DC5V 12MM RGB LED Pixel Light For Channel Letters
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
20mm DC 12V Digital RGB LED Pixel Light For Shopping Mall , LED Pixel String
| Working Voltage: | DC5V/DC12V |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| Cover: | Milky White Cover |
Decoration 12mm 20mm RGB LED Pixel Light DC 5V , LED RGB String
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Waterproof IP67 1pcs 5050 SMD Digital RGB LED Pixel For Stage Decoration
| Packaging Details: | Paper Box Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-5 working days |
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
Multi - Color RGB LED Pixel
| Delivery Time: | 3-5 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | T/T In advance,Western Union,Paypal,LC |
| Supply Ability: | 500,000 Per month |
Outdoor Full Color 12mm DC5V Sign RGB LED Pixel Smart IC16716 Bridge Decoration
| Chip: | Epistar |
|---|---|
| Color: | RGB Full Color |
| Power: | DC5V |
Transparent Mask LED Point Light Single Color 0.6w 12v 30000H Life Span SMD3535
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Plastic LED Amment Lamp with RGB Light Color and Eye-Catching Design
| Light Source: | LED |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Material: | Plastic |

