All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
Building Facade Lighting 1.5W 12v 24v Led Point Pixel Led Light Dmx Led Pixel 30mm 40mm Led Lights
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1W/1.2W/1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Factory Price Ip67 Outdoor Waterproof RGBW Permanent Holiday Christmas Decoration Light Pixel Led Point Light
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean Permanent Digital Bulb Source Lamp Exterior 50mm Pixel Module Bridge Night Point Light
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 50mm |
Christmas Lights Outdoor LED RGB Pixel 50pcs DC 5V WS2811 12mm LED DMX Pixel
| Working Voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Multi-Color 5050smd LED Amment Light With Long Lifespan For Exciting Lighting
| Application: | Amusement |
|---|---|
| Color: | Multi-color |
| Light Source: | LED |
12mm DC5V RGBW DMX512 Square LED Pixel Light With IP67 Protection
| Product Model: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Power: | 0.4W |
Diameter 50 Waterproof 0.3w Led Point Light Source Permanent LED Holiday Outdoor Light RGB Pixel Light
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Diameter: | 50mm |
| IP Grade: | IP67 |
Customized 1 Chip 5050 0.25w LED Point Light White Single Color 20mm Pixel LED
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.25w |
| Lighing Source: | Epistar |
Multi-Color Rgb LED Light With Lifespan 50000 Hours LED Amusement Light
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Application: | Amusement |
| Light Color: | RGB |
White 30mm LED Pixel Light DC24V IP67 CE Passed 30000H Lifespan
| Item: | Advertising Sign Letter |
|---|---|
| Size: | According To Needs |
| IP RATE: | Outdoor IP67 |

