All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
Miracle Bean SMD5050 IP67 White Color 20mm LED Pixel Light For Ferris Wheel
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Beam Angle: | 120 |
Twinklight Decorative Christmas Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Permanent Eave Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Christmas Track Lights 20mm RGBW LED IP67 Outdoor Waterproof Pixel Led Point Light Source eave Rgbw light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Christmas Track Lights 20mm RGBW LED IP67 Outdoor Waterproof Pixel Led Point Light Source eave Rgbw light
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Decorative Waterproof Outdoor Smart Pixel Led Eaves Light RGB Controller Permanent Roof Lighting Point Light
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
SMD5050 Twinklight Christmas Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Permanent Eave Lights
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
High brightness RGB P31 pixel led screen led mesh video curtain waterproof transparent soft / flexible display led net
| Application: | Outdoor Landscape |
|---|---|
| Diameter: | 20mm |
| IP Grade: | Ip67 |
RGB Full Color Led Pixel Lights 12MM Led Pixel Strings 0.3W IP67 Internal Protection
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighing Source: | Epistar |
| Color: | RGB Ful Color |
5050 IP67 Waterproof DC12V 3 LED Point Light 30mm Rgb LED Pixel
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Lighing Source: | Epistar |
Miracle Bean BIS Certificate Pixel Led Light 5V Waterproof 9mm IP67 Single Colors Led Pixel Light Led Signs Module
| Emitting Color: | R/G/B/W/Y |
|---|---|
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Material: | Pc+glue |

