All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
DMX512 Outdoor Waterproof RGB Pixel LED Point Light 80mm DC24V
| Product Name: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Size: | 80*44mm |
| Color: | RGB |
miracle bean 9mm IP67 12V Pixel Led Dot Light Led Signage Letter Light
| Product Name: | Green,blue,yellow,white,red |
|---|---|
| Size: | 9mm Pixel Light |
| Shape: | Bullet |
RGB 63mm Amusement LED Lamp DC12V Outdoor Christmas Lights
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Color: | Multi-color |
| Control Mode: | Remote Control |
IP67 Waterproof Amusement LED Lamp Permanent Outdoor Christmas Lights
| Application: | Amusement |
|---|---|
| Lamp Color: | White |
| Lamp Life: | 20000 Hours |
RGB DMX Pixel LED Tape Outdoor Waterproof For Building Lighting Christmas Decoration
| Control: | DMX512 |
|---|---|
| Light Source: | 3in1 SMD3535*3 |
| Power: | 1.5W Per Light |
Diameter 30mm SMD5050 RGB Pixel Led Christmas Lights Waterproof Led Light
| Power: | 0.75W |
|---|---|
| Light Intensity: | 15000mcd |
| Volt: | 12V |
Waterproof 0.25W 20mm Red Pixel Led Lighting 12 Volt LED Light
| Input Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.25W |
| Lighing Source: | Epistar |
Epistar 30mm 0.75W Waterproof IP67 Pixel Led Light With 2 Years Warranty
| Power: | 0.75W |
|---|---|
| Size: | 30mm |
| IP Grade: | 67 |
Outdoor Amusement LED Lamp 33mm 5050RGB 1W DC12V Decorative Cabochon Fairground Lights
| Product Name: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Size: | 33*H16mm |
| Lamp Power: | 1W |
Outdoor Amusement LED Lamp 33mm 5050RGB 1W DC12V Decorative Cabochon Fairground Lights
| Product Name: | XH-D33S12 |
|---|---|
| Size: | 33*H16mm |
| Lamp Power: | 1W |

