All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
Miracle Bean Led Amusement Light 12V 2W RGB Led Light Led Pixel Light Led Lamp
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D60S12 |
| LED Source: | SMD5050 |
Led Screen P83 Pixels Led Mesh Video Display
| Application: | Video Wall Panel For Event, Advertisement |
|---|---|
| Color: | Color |
| Panel Size: | Customized |
12v 50mm Cabochon Led Light Fairground Decoration RGB Pixel LED Amusement Rides In LED Point Lights
| Item: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Product Model: | XH-D50S12 |
| LED Source: | SMD5050 |
Christmas Colorful Pixel LED Lights For House Eaves 12V 20MM Decorative Lamp
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
IP67 Waterproof RGB 50mm SMD3535 DMX512 Smart Pixel LED Point Lights PC Body.
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Size: | 50mm *18.5mm |
| Usage: | Outdoor Landscape |
Permanent Holiday Christmas RGB Pixel Led App Smart Controller Decoration Led Point Lights
| Product Name: | Led Point Light Source |
|---|---|
| Color: | Gray |
| Diameter: | 50mm |
DMX512 Control Mode Waterproof Pixel LED Point Light for Facade Lighting and Theme Park Decoration
| Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 5W |
| Type: | LED |
Rgbw Amusement Park Permanent 50ft/100ft Christmas Pixel Led Point Lights Outdoor Decoration Pixel Smart Eaves string
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Permanent 20mm RGBW Plastic Pixel LED Eaves Lights for Outdoor Eave Decoration Lighting
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Qty/string: | 30pcs/50pcs/100pcs |
12V Christmas Colorful Outdoor Rgb Pixel LED Outdoor Point LED Lights Kit
| Power: | 0.4W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |

