All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1034 Products.
40mm Rgb Rgbw Dc12v Dot Pixel Outdoor Led Point Dmx Pixel Led Dot Light For Facade Building
| Optional Accessories: | Transparent Mask, Mesh Mask |
|---|---|
| Power: | 1.5W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
12mm SMD5050 RGB Pixel LED String Light for IP67 Outdoor Decoration
| Product Model: | XH-MD1201P05(RGBW) |
|---|---|
| Color: | RGBW |
| Power: | 0.4W |
Outdoor Permanent Lights SPI Red Yellow White Point Pixel Led Lights 30mm 6 Leds With Wholesaler Price
| Punch Hole: | 30mm |
|---|---|
| Function: | Decorative |
| Warranty: | 2 Years |
LED advertising Board using LED Pixel Light 30mm Waterproof IP67 UV Protection Pixel LED RGB
| Material: | German Bayer PC |
|---|---|
| Protection: | Waterproof IP67 |
| Certificates: | CE Rohs |
IP67 RGB RGBW Pixel Led Point Light IP67 12V RGB PC Shell Glue Material
| Application: | Landscape And Lighting Engineering |
|---|---|
| Power: | 0.8W |
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
RGB Programmable 30mm Amusement LED Lamp 12V 24V Pixel LED Point Lights
| Product Name: | XH-D30 |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Product Diameter: | 30mm |
Programmable RGB Amusement LED Lamp 60mm DMX Control RGBW LED Point Lights
| Name: | LED Amusement Lamp |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control/Touch Control |
| Lifespan: | 30,000 Hours |
Outdoor Waterproof Amusement LED Lamp 6/8/10 Heads Solar Firefly Garden Pathway Lights
| Application: | Home Decoration |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Input Voltage: | DC 12V |
Customizable Amusement LED Lamp Pre-Programmable RGB Multicolor
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| Material: | Plastic |
White Colors Miracle Bean 9mm 0.1W Pixel LED Light
| Rated Power: | 0.1W |
|---|---|
| Output Voltage: | DC12V |
| Color: | WHITE |

