All Products
-
LED Light Module
-
LED Strip Light
-
Waterproof LED Power Supply
-
Amusement LED Lamp
-
LED Eave Lights
-
LED Point Light
-
LED Point Light Source
-
Square LED Pixel
-
Flexible LED Mesh Screen
-
LED Mesh Curtain
-
LED Transparent Film Screen
-
LED Grille Screen
-
LED Linear Lighting Strips
-
LED Pixel Light
-
LED Spotlight
-
LED Downlights
-
LED Rail Light
-
Danielyour power supply are really good, i would like to build a long term cooperation with your company. -
TonyI like your pixel lights,and thanks for you having good engineer to make animation.Keep on -
ShallyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi... -
ShatyBefore bought a pair of similar square head boots, winterappearance is very high, because it is too good to match,now worn out,buy boots will phase such a style, this wi...
Keywords [ pixel led lamp ] Match 1030 Products.
DC24V 0.6W 30mm SMD 5050 Yellow LED Point Light For Letter Decoration
| Color: | Yellow |
|---|---|
| Power: | 0.6W |
| Item: | G3006MY24 Pixel Light |
Miracle Bean Brand DC5v 0.3w RGB Pixel Led XH6897 IC For Programmable Sign Lighting
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
IC DMX 12MM Led Pixel , RGB Full Color LED Pixel Light For LED Backlight
| Model: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Brand: | Miracle Bean LED |
| Chip Brand: | Epistar |
25mm Miracle Bean Brand RGB LED Pixel Full Color DC12V 0.75W XH6897 IC
| Working Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Power: | 0.75W |
| Protection: | IP67 |
Full Color Dc5v Rgb 0.3w 12mm Led Pixel With Pvc Shell + Pu Inside
| Working Voltage: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
PC Shell IP67 0.3W 100LM/W 20mm LED Pixel RGB Light
| Working Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Protection: | IP67 |
Landscape SMD 3535 IP65 1.5W 24V 40mm Led Pixel Module
| Keyword: | RGB LED Pixel |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Protection: | IP65 |

